W snach przemierzam noc
Czekam w nich na znak
Wokół ciemno tak
Pragnę nieustannie by mój dom
Przysłał smugę światła moim snom
Wciąż wierzę, że mogę wolnym być
Wciąż wierzę, że spełnią się me sny
Wciąż wierzę, że mogę wolnym być
Wciąż wierzę, że spełnią się me sny
Kiedy budzę się
Słyszę echo cichych słów
Czy to głos z mych snów?
Los swój tworzę według własnych norm
Wstanę z kolan spełnić wolę swą
Wciąż wierzę, że mogę wolnym być
Wciąż wierzę, że spełnią się me sny
Wciąż wierzę, że mogę wolnym być
Wciąż wierzę, że...
Wciąż wierzę, że mogę wolnym być
Wciąż wierzę, że spełnią się me sny
Wciąż wierzę, że mogę wolnym być
Wciąż wierzę, że spełnią się me sny
W snach przemierzam noc
Czekam w nich na znak
Wokół ciemno tak

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.