Szukaj tekstu

niedziela, 27 września 2020

Piosenki o miłości - "Miłość bez szans" - VIDEO

Piosenki o miłości to temat rzeka. Zdaję sobie sprawę, że do słuchaczy przemawia przede wszystkim tekst - jeśli jest to piosenka po polsku, z przekazem i mocno emocjonalną treścią, z którą się utożsamiają, to jej twórca ma za sobą co najmniej połowę sukcesu. Polskie piosenki o miłości nie ustępują tym zagranicznym.

Piosenki o miłości - "Miłość bez szans" - VIDEO


W 2020 roku pojawiło się kilka utworów, które zjednały sobie rzeszę wiernych fanów. Tekst takich utworów nie zawsze musi być romantyczny lub smutny. Bywa, że te piosenki o miłości mają wesoły, pozytywny wydźwięk, jednakże ich tekst wcale nie musi być miałki i nijaki. Dobrze, jeśli takie hity są obleczone w interesujące video, które poprawia dodatkowo tzw. watchtime - artyści często o tym zapominają. Na Youtube znaleźć można jednak mnóstwo piosenek o miłości, które zdobią coraz to bardziej wymyślne mash-upy video. To rozwiązanie także jest dobre, jeśli chce się przyciągnąć słuchacza.

Piosenki o miłości

Nieważne czy interesują Cię piosenki o miłości dla niego - bo jesteś facetem, czy też piosenki o miłości na odległość, bo właśnie znalazłeś/aś się w takiej sytuacji. Nieważne czy chodzi o smutne czy wesołe piosenki o miłości - zawsze warto sprecyzować to, czego się szuka.

Jeśli już o piosenkach o miłości mowa - chcielibyśmy polecić Wam polską piosenkę o miłości, której nie znacie, a która niewątpliwie zasługuje na aplauz. "Miłość bez szans" to utwór jedyny w swoim rodzaju. Jeśli lubicie pozytywne, optymistyczne piosenki o miłości - dodatkowo zawierające w sobie przekaz i poważną refleksję (niekoniecznie równie pozytywną), to bardzo polecamy. Utwór ten - mimo, że dość wesoły - przemyca smutną, przygnębiającą treść. W sam raz na rozstanie i złamane serce.

Niezależnie od powodu, przez który tu trafiłeś/aś - warto pomóc mniej popularnemu artyście, bo z pewnością piosenki o miłości mają moc zabliźniania ran i należy dbać o to, by ich twórcy mieli powody, by je tworzyć.Smutna prawda jest taka, że większość słuchaczy zna to, co znają wszyscy. Kiedy pytaliśmy znajomych o piosenki o miłości, to wymieniali najczęściej te utwory:

1. Farba - Chcę tu zostać
2. Krzysztof Zalewski - Miłość Miłość
3. Mariah Carey - Without You
4. RH+ - Po prostu miłość
5. Sarsa - Tęskno mi

I oczywiście piosenkę ze znanego filmu "erotycznego" dla kobiet. Cóż, wniosek jest taki, że przede wszystkim skupiamy się na tych piosenkach, które lubią nasi znajomi. Udostępniamy dany utwór, bo podoba się on dużej ilości osób, jest popularny i modny. Stąd właśnie artyści promowani w telewizji/w radiu są wszędzie - na wszystkich facebookowych tablicach. Jest to dla mnie dość niezrozumiałe - przecież fan piosenek o miłości powinien stawiać na szczerość, a szczerości próżno słuchać w komercyjnych utworach. Ich treść dyktuje najczęściej cały sztab, a nie serce! Tak więc uczulam i zachęcam, byście sami przeszukiwali Internet czy YouTube. Powyżej załączyłem Wam piosenkę, na którą normalnie nigdy byście nie wpadli. Równie przyjemnie słuchało mi się "Niewiele mnie" czy "Big Love" autorstwa tego artysty - także o miłości.

Są więc wokaliści, którzy teksty o miłości piszą z potrzeby serca, a nie dlatego, że "to się przyjmie". Warto po nich sięgać, bowiem to oni zwykle mówią o uczuciach najtrafniej. Piosenki o miłości są dobre na wszystko - niezależnie czy właśnie się śmiejesz, czy jest Ci smutno.


A Wy jakie piosenki o miłości lubicie najbardziej? Piszcie w komentarzach, chętnie obejrzymy każdą propozycję video - jesteśmy trochę wzrokowcami!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.