paczka

Szukaj tekstu

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Planbe. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Planbe. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 24 stycznia 2019

PlanBe ft. Gedz - Potrzebuję | Tekst piosenki

PlanBe ft. Gedz - Potrzebuję | Tekst piosenki

Refren: PlanBe]
Potrzebuję czegoś więcej wciąż
Życie w szybkim tempie jest jak sport
Przez te bloki snuję się jak wąż
Uspokaja tylko dobry sort
Potrzebuję czegoś więcej wciąż
Życie w szybkim tempie jest jak sport
Przez te bloki snuję się jak wąż
Uspokaja tylko dobry sort

[Zwrotka 1: PlanBe]
Potrzebuję ciszy
Nie chcę skończyć z futerałem na ulicy
Nie chcę tylko być, ja chcę być kimś
Nie chcę tylko żyć, ja chcę żyć tym
Potrzebuję jak zasięg gdzieś PKP
Jak facet ruchać, spać, jeść
Za pracę potrzebuję cash
Zapłacę, jeśli czegoś chcesz
Mam wasze stanie gdzieś
S-classe w macie chcę
Mam w chacie masę zdjęć
I damę z daniem dla mnie
Wiesz skarbie co dzisiaj zjem
Więc kładź się na kanapie
Z muzyką w tle
To coś czego chcę

[Refren: PlanBe & Gedz]
Potrzebuję czegoś więcej wciąż
Życie w szybkim tempie jest jak sport
Przez te bloki snuję się jak wąż
Uspokaja tylko dobry sort
Potrzebuję czegoś więcej wciąż
Życie w szybkim tempie jest jak sport
Przez te bloki snuję się jak wąż
Uspokaja tylko dobry sort

[Zwrotka 2: Gedz]
Potrzebuję czegoś więcej
Nie chcę tylko stać w kolejce
Mentalnie kapitalizm, rzeczywistość PRL mocno trzyma tu za ręce
Chcę tylko byś wierzyła we mnie
Od euforii po depresję
Działasz na mnie jak persen
W chacie recepty na xanax
Spójrz mała jaka piękna panorama
W chacie recepty na tramal
Halo ziemia, halo ziemia
Zarzucasz to często, by slow-mo mieć chociaż na chwilę
Nie ma czasu na odpoczynek, to tempo nas kiedyś zabije
W jedną stronę bilet chcę
Celebrować dobre chwile
Zamieniać w złoto wszystko czego dotknę się
Palić dobry jazz jak możdżer, pić grolsche
Kilku moich ludzi i milion na koncie
Rocznie by świat dalszy lubić to proste
By przestały rządzić mną mocne emocje
Bo męczy mnie ten roller coaster
Nic więcej nie będzie istotne
Jeśli będziesz obok mnie

[Refren: PlanBe & Gedz]
Potrzebuję czegoś więcej wciąż
Życie w szybkim tempie jest jak sport
Przez te bloki snuję się jak wąż
Uspokaja tylko dobry sort
Potrzebuję czegoś więcej wciąż
Życie w szybkim tempie jest jak sport
Przez te bloki snuję się jak wąż
Uspokaja tylko dobry sort

[Outro: PlanBe]
Znowu działasz na mnie jak kawa i xanax
A jak sama nagle pukasz mi do mieszkania
Potem naga w wannie dukasz cicho zapraszam
Mam bałagan, znasz mnie, ale lubisz tu wracać
Znowu działasz na mnie jak kawa i xanax
A jak sama nagle pukasz mi do mieszkania
Potem naga w wannie dukasz cicho zapraszam
Mam bałagan, znasz mnie, ale lubisz tu wracać
Znowu działasz na mnie jak kawa i xanax
A jak sama nagle pukasz mi do mieszkania
Potem naga w wannie dukasz cicho zapraszam
Mam bałagan, znasz mnie, ale lubisz tu wracać

czwartek, 17 stycznia 2019

PlanBe - Cola | Tekst piosenki

[Refren x2]
Spijam to z niej jak colę
Dzwonią to nie odbiorę
Wyłączam motorolę
Zobaczymy się wieczorem

[Zwrotka 1]
Ah, daj mi bit - dam ci banger
Poleci to w klubie, na domówce, na imprezce
Ah, daj mi kwit, daj mi pensję
Polej mi to w kubek, ja mówię - daj mi więcej
Ah, taki szczyl z takim wejściem
Kolejny pluje mi coś nad uchem, daj mi przejście ej
Ah, jaki styl, jaki freshmen, to nie my to ludzie robią w tłumie tu najwięcej
Łapie mnie za bluzę ziomal, w łapie widzę w sumie fona
Mówi, że się pruje ona żeby się na górę schować
Zwijamy w bibułę towar, otwieramy furę, browar
Mamy swoją grupę, ona szepcze mi nad uchem słowa
Czy wiem jak smakuje cola i czy w sumie lubię oral
I czy jak zakurzę lola to zwijamy się stąd
Muszę ją tu w sumie olać i ją skonsumuję ziomal
A ja się usnę spotkać się ze swoją królewną

[Bridge x8]
Ruszasz się jak w pornolach
Smakujesz jak coca-cola

[Zwrotka 2]
Mówi mi, że dobrze tańczę, ja jej mówię, że też fajnie
Ona mówi: "no to fajnie", chodzi na melanże
Pali sobie czyjąś fajkę, pije fazowe koktajle
Ja się tak nie bawię, tak nie bawi się mój hypeman
Trochę inny tutaj mam cel, zarabiamy kaskę
Kiedy pytasz kiedy after, zawsze ci podają adres
Ja z reguły bujam się tylko ze swą ekipą
Nie, nie piję wódy, czasem łychę, rzadziej wino
Chcesz nagrywać filmy ale ja nie Tarantino
Moja niunia to Martini, a ty nawet nie Totino
Nie mam nawet siły nagrać sobie z tobą vloga
Moja, moja droga, hotel zamawiam szamę na wynos
Jutro rano czeka nas jeszcze daleka droga
Serio było było bardzo miło!

[Refren x2]
Spijam to z niej jak colę
Dzwonią to nie odbiorę
Wyłączam motorolę
Zobaczymy się wieczorem

wtorek, 18 grudnia 2018

PlanBe - Oh Love (prod. Johnny Beats) | Tekst piosenki

PlanBe - Oh Love (prod. Johnny Beats) | Tekst piosenki

Oh Love , Oh Love
Oh Love , Oh Love
Oh Love , Oh Love
Oh Love , Oh Love

Oh Love , Oh Love
Oh Love , Oh Love
Oh Love , Oh Love
Oh Love , Oh Love
Nie chcesz wiedzieć co robię, gdy nie ma ciebie koło mnie
Kręcę się jak koło, lecz wyjechać chcę więc gonię

[Zwrotka 1]
Nie ma tutaj wiele, przyjaciele też odeszli stąd
Zwiedzam te hotele, i tak w myślach będzie zawsze dom
Choć grubsze portfele, i na gębie rzadziej widzę złość
Na tej samej gębie tli się częściej zmarnowany gość
Myślę o tym zawsze kiedy spojrzę w okno
Inne miasto, a ta sama samotność
Paru ziomów też tu wbiło zrobić dyplom
Paru z nich wyleciało stąd za szybko

Myśle o tym zawsze kiedy spojrze w okno
Inne miasto a ta sama samotność
Parę dup tu wbiło po fajniejszą przyszłość
Oh Love , Oh Love

Oh Love , Oh Love
Oh Love , Oh Love
Ja wolę wczuć się by cały mój stres - gdzieś uleciał
Kiedyś jego powód to kobieta
Dzisiaj to nie jego powód bo to nie ta, nie ta
Nie jara mnie ta tania podnieta
Nie mają nic do zaoferowania, prócz pisania na tabletach
Z ćpania mają w baniach tyle co pseudo atleta
Nie myśl, że to wers tylko o paniach, bo to nie tak
Czasem myślę by wyjechać, dlatego myślę by wyjechać stąd
By wyjechać, Czasem myślę by wyjechać z nią
By wyjechać, by wyjechać

[Bridge] x5
Wow, chcę wyjechać gdzieś
Chcę wyjechać stąd
Chcę wyjechać z nią
Wow, chcę wyjechać gdzieś
Oh Love , Oh Love
Oh Love , Oh Love
Oh Love , Oh Love
Oh Love , Oh Love
Kręcę się jak koło, lecz wyjechać chcę więc gonię)

[Refren]
Nie chcesz wiedzieć co robię, gdy nie ma ciebie koło mnie
Kręcę się jak koło, lecz wyjechać chcę więc gonię

czwartek, 6 grudnia 2018

PlanBe ft. Quebonafide - Moda | Tekst piosenki | Lyrics


ważne że latam za swoje
pieprze modę
dbam tylko o swoją wygodę
pieprze modę
nie noszę tego co drogi
pieprze modę
nie pytaj co to za model
pieprze modę
ważne że latam za swoje

[Quebonafide:]
jestem świeżo po terapii
w głowie mam inne tematy


czwartek, 8 listopada 2018

PlanBe - Na dystans (prod. 2K x Poly) | Tekst piosenki

Mówi, że puszczałem o nim ploty, nie słyszały tego moje ziomy,
Ty z innymi sobie pijesz tonik, ja z innymi tu nie zbiję piony,
nie wyjeżdżaj mi tu z bitem nowym, ja układam tylko z liter schody,
tacy, jak Ty biorą windę sobie, takie właśnie są te Wasze bloki
pewnie nigdy nie widziałeś koki, gadasz o tym, że te ćpałeś sorty,
ze strachu znowu oblałeś szorty, kiedy psy Ci zajechały chodnik,
tacy jak Ty zejdą do podziemi, tacy jak ja przejdą do historii,
żadne kłamstwo tego już nie zmieni, nie podepniesz ich do alegorii,
Ściemniasz ziomom, że znasz tu każdego,
przyjaciela masz za naiwnego,
nie szanuje się tu takich, jak Ty,
schowaj te kontakty i ten schowaj pieniądz,
mówisz, że masz panny i ze złota brelok,
typie, takie żarty? Tutaj raczej beton,
kładziesz słabe karty, chcąc wygrywać żeton
każdy Tobą gardzi, Ty ukrywasz niemoc.

Refren:
Trzymaj się,
trzymaj się,
typie, się trzymaj na dystans,
lepiej już zmywaj się,
Trzymaj się,
trzymaj się,
typie, się trzymaj na dystans,
lepiej już zmywaj się,
Trzymaj się,
trzymaj się,
typie, się trzymaj na dystans,
lepiej już zmywaj się,

Bridge:

Wiesz, ziom, jak byłem z tą i tamtą,
to robiłem to i tamto,
przy okazji poznałem tego i tamtego,
człowieku,
ale to była noc,

chciałbyś żyć, jak ja!

Co się gapisz, jesteś taki, słucha tego cały chawir, 
każdy tu po Tobie jeździ jak pieprzone Kawasaki, nara, łaki,
Moje ziomy to dobre chłopaki, nie próbuj tu nas nazywać braćmi,
nie bawimy się tu w żadne gangi, chcecie, kurwy, to se kupcie klamki,
najlepiej te do pokoju matki,
zostaw lepiej mnie w spokoju, zakłamany gnoju, dla mnie jesteś martwy,
ludzie Twojego pokroju to najgorszy z rodów, jakie rodzą klatki,
trzymaj się już lepiej z boku, żebyś nie był w szoku, gdyby Cię dopadli,
żyjesz tu tylko na pozór, typie, zrozum, szacunku nie ma bez prawdy,
dla większości to podstawy, ale zawsze są wyjątki od zasady,
zabieraj te swoje panny, zabieraj te swoje lajki,
nie obchodzą mnie Twoje historie tak samo zmyślone, jak kontakty,

Ja od zawsze gnoję fałsz, dla mnie to największa z wad,
a te gnoje robią hajs, chodząc w jednej bluzie Supreme,
ściemnia na co go tu stać, myśli sobie, kurwa mać,
łatwiej sobie wyrwać suczki, kiedy robi się ten rap,
Ty i Twoje marne sztuczki, sztuczni jak ten syf, co ćpasz,
kończę pisać, idę spać, braah!


Refren:
Trzymaj się,
trzymaj się,
typie, się trzymaj na dystans,
lepiej już zmywaj się,
Trzymaj się,
trzymaj się,
typie, się trzymaj na dystans,
lepiej już zmywaj się,
Trzymaj się,
trzymaj się,
typie, się trzymaj na dystans,
lepiej już zmywaj się.





czwartek, 18 października 2018

Sztoss x Planbe - Na pamiątkę | Tekst piosenki

krótki film
gdy uwagę zwracać trzeba ci
kawałki szczęścia ich nie ma w tym
pierwszy branie, marihuana
głowę mam pełną wspomnień
nie ma szans że zapomnę
jak gdzieś zawiodłem
jestem tylko człowiekiem
i wokół myśli krążę
życie to jest chwila
mija, część – jakbym pierwszy odszedł

ofiaruję ci wspólnych parę chwil
bez złych historii
bez złych historii

parę wspomnień z nami
na trackach część duszy
to co zostawię ci na pamiątkę 
zostawię na pamiątkę 
parę wspomnień naszych
na trackach część duszy
tylko tyle mogę zostawię ci
na pamiątkę 
zostawię na pamiątkę 

mogę zostawić
parę myśli zapętlanych
tylko w to jestem bogaty

zostawię ci siebie na pamiątkę
kiedy zabraknie mnie, daj to głośniej
jesteś ze mną bo tak ci wygodnie
sorry ale nie wiem kiedy skończę
wspomnień nie kupimy za tą forsę

chciałabyś już ze mną wspólny dom
mała, to nie ze mną takie coś
nim odejdę chcę się bawić wciąż
nie wiem kogo przejmie mój zgon
ale to co pozostanie wiem dozgonnie
swoja wiarę cała na pamiątkę oddałem
nie po to by klnąc stale
nie po to by rżnąc lale, nie, nie
chciałem tylko by ktoś zapamiętał mnie
chciałem żeby docenili poświęcenie
chciałem tylko żeby traktowali mnie na serio
pamiętali że byłem kimś więcej niż raperem

parę wspomnień z nami
na trackach część duszy
to co zostawię ci na pamiątkę 
zostawię na pamiątkę 
parę wspomnień naszych
na trackach część duszy
tylko tyle mogę zostawię ci
na pamiątkę 
zostawię na pamiątkę